Nové v eshope : Spevňujúce a masážne zdravotné prádlo pre ženy i mužov FArmaCell a Oakeysi


Najobľúbenejšie sú masážne legíny, nohavice pod kolená či krátke nohavice, ktoré môžete nosiť nielen ako spodné prádlo. Sú vynikajúce pre ženy, ktoré majú prácu kde dlho stoja, s bolesťami a pocitom ťažkých nôh, ako podpora pri lymfodrenážnych a detoxikačných kúrach, či ako príjemné oblečenie na šport a voľný čas - je vzdušné, termodynamické, odvádza pot z tela, príjemné na nosenie. Spevňujú oblasť brucha a driekovej chrbtice, vhodné aj pri únave a bolestiach v tejto časti.
Ale aj ostatné produkty FarmaCell sú navrhnuté za účelom masáže, či formovania a tvarovania kontúr tela. Technické vlastnosti zloženia špeciálnych a vysoko kvalitných materiálov, umožňujú tvarovanie a masáž, čím udržujú pokožku jemnú, hladkú a zdravú. Všetky produkty majú úplnú priľnavosť k pokožke bez šklbania a hryzenia. Vďaka bezšvíkovej technológii sú veľmi pohodlné. Línie Masáž a Masáž a Shape sú vyrobené z exkluzívnej patentovanej microtkaniny ,, plást textúry,, ,ktorá sa vyznačuje zdvihnutými bodmi obklopenými hladkými plochami, čo umožňuje jemnú ale účinnú masáž. Dokonale sa prispôsobí telu, neobmedzuje v pohybe, zachováva úplnú flexibilitu. Všetky výrobky sa ľahko čistia, bez toho, aby časom stratili svoj tvar alebo vlastnosti. Sú praktické, bez švov, pružné a ľahké.

Prádlo zoštíhľujúce prírodné - OAKEYSI
Spodné prádlo, ktoré Vám umožní spevniť Vaše telo. Formuje, je regulovateľné, s push-up efektom. Je odolné, prírodné, príjemné na dotyk.

Vyrobené najmodernejšou technológiou cilkolárneho tkania - bez akýchkoľvek postranných švov.
Vysoko kvalitné elastické vlákna zaručujú maximálnu pevnosť a trvanlivosť, zatiaľ čo použité prírodné vlákna vďaka svojim vlastnostiam poskytujú všetky výhody, ktoré nám ponúka príroda.

Tvarujúce a podporné bandáže sú votkané priamo do jednotlivých strihov a nie aplikované dodatočne.
Takto docielime maximálny komfort.

Popozerajte a vyberte si tu :
http://www.utrochslnc.eshop-zdarma.cz/index.php?category_id=257

Poslať nový komentár

Smajlíci
:-)(giggle):-D(rofl);-):-P:-*(blush):-|:-(;-(:-OB-](clap)(y)(heart)(brokenheart)(hug)(flower)(sun)(cake)(beer)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Úsmev Chichocem sa Veľký úsmev Váľam sa od smiechu po podlahe Mrkám Vyplazený jazyk Bozkávam Hambím sa Mlčím Smútok Plačem Prekvapenie Pohoda Tlieskam Áno Srdce Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko Torta Pivo
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Textové smajlíky budú nahradené obrázkovými.
  • K textu môžete pridať obrázok.

Viac informácií o možnostiach formátovaniaAutorské práva vyhradené

Vzťahujú sa na vlastné články, hodvábne výrobky a výtvarné diela z iných materiálov.