MEditácie pri stromoch s kamienkami

Našla som na jednej stránke, môžete vyskúšať, ale teraz je zima, a stromy väčšinou odpočívajú, takže zatiaľ jedine tá jedľa alebo smrek. :)

Druidi, keltskí kňazi, tvrdili, že účinky kameňov sa zvyšujú vtedy, keĎ s nimi meditujeme pri určitých stromoch . Stačí, keď sa s vaším obľúbeným kamienkom vyberiete na prechádzku do prírody a nájdete ten správny strom. Vložte si kamienok do dlane, čelo priložte na kmeň stromu, upokojte svoju myseľ a vnímajte, ako preniká energia stromu cez vás do kamienku a naspäť. Predstavte si prúdenie energie ako uzavretý kruh medzi stromom, vami a kamienkom .

V blízkosti gaštanu meditujte s akvamarínom. Vypudíte zlé energie, a naviac vám akvamarín nabitý silou gaštanu poskytne ochranu rodinného krbu, a pretože je výzvou k duchom vzduchu, podporí duševnú aj telesnú imunitu.

S jantárem je potrebné meditovať prei briezke. Kameň ruší pôsobnie cudzích síl, pomáha získať energiu Yang a vraj aj omladzuje. Všeobecne sa tvrdí, že všetko zlé sa na dobré obráti.

Zajímavé je spoločné pôsobenie citrínu a jedle. Podporuje podnikanie a súťaže, záháňa starosti. Kelti verili, že prináša úľavu v trápení a rozvíja duševné schopnosti, posilňuje auru.
Meditácia s granátom pri smreku je vhodná hlavne pre tých ľudí, ktorí veria v posmrtný život. Prináša poznanie a duchovné víťazstvo nad smrťou. Spojenie malachitu s červeným smrekom je symbolom pre posilnenie lásky a jej zákonitostí, zaručuje úspech pri hľadaní partnera a jeho lepšie pochopenie.

Poslať nový komentár

Smajlíci
:-)(giggle):-D(rofl);-):-P:-*(blush):-|:-(;-(:-OB-](clap)(y)(heart)(brokenheart)(hug)(flower)(sun)(cake)(beer)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Úsmev Chichocem sa Veľký úsmev Váľam sa od smiechu po podlahe Mrkám Vyplazený jazyk Bozkávam Hambím sa Mlčím Smútok Plačem Prekvapenie Pohoda Tlieskam Áno Srdce Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko Torta Pivo
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Textové smajlíky budú nahradené obrázkovými.
  • K textu môžete pridať obrázok.

Viac informácií o možnostiach formátovaniaAutorské práva vyhradené

Vzťahujú sa na vlastné články, hodvábne výrobky a výtvarné diela z iných materiálov.