MEditácia s anjelom

Nájdite si pokojné a pohodlné miesto. . Sadnite si, alebo ľahnite, ukľudnite sa, pár krát sa zhlboka nadýchnite a predstavte si, že s každým výdychom sa vaše telíčko viac a viac uvoľňuje. Pri každom nádychu si predstavte že vdychujete zlaté svetlo, ktoré prechádza vaším telom.

Až bude vaše telo plné tohoto svetla, obklopte ním aj okolie tela. Predstavte si dúhu nad svojou hlavou a začnite po nej kráčať smerom hore. Na konci dúhy čaká váš strážny anjel.

Niekto ho môže vnímať ako stĺp svetla, príval energie, jemné hrejivé teplo, príjemné chvenie, zážitky sú rôzne. Pozdravte svojho anjela, vnímajte jeho lásku a podporu. Môžete mu klásť otázky alebo sa ho spýtať na jeho meno. Ak máte nejaký problém, poproste ho o pomoc. V tomto bode môžete požiadať anjela, nech obíde vaše telo, aby ste ho mohli vidieť.

V prítomnosti vášho anjela môžete byť tak dlho, kým vám je to príjemné. KeĎ budete chcieť odísť, poďakujte, vráťte sa do bežného vedomia po dúhe späť k svojmu telu. Tri krát sa zhlboka nadýchnite a vráťte myseľ do obvyklého stavu.

Aj ďalšie nájdete na http://liecivekamene.wordpress.com/category/kamenne-meditacie/

Poslať nový komentár

Smajlíci
:-)(giggle):-D(rofl);-):-P:-*(blush):-|:-(;-(:-OB-](clap)(y)(heart)(brokenheart)(hug)(flower)(sun)(cake)(beer)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Úsmev Chichocem sa Veľký úsmev Váľam sa od smiechu po podlahe Mrkám Vyplazený jazyk Bozkávam Hambím sa Mlčím Smútok Plačem Prekvapenie Pohoda Tlieskam Áno Srdce Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko Torta Pivo
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Textové smajlíky budú nahradené obrázkovými.
  • K textu môžete pridať obrázok.

Viac informácií o možnostiach formátovaniaAutorské práva vyhradené

Vzťahujú sa na vlastné články, hodvábne výrobky a výtvarné diela z iných materiálov.