Egonomické nosiče African Baby Carrier

Pre maminky a menšie či väčšie deti v krásnych afrických prírodných prevedeniach : na chrbát aj na brucho.
Sú ručne šité s pevných látok, dobre držia driekovú chrbticu maminky a dieťatko je v bezpečí. Práve preto som ich pre vás vybrala :D
Slnko Slnko Slnko

Nájdete ich tu : http://www.utrochslnc.eshop-zdarma.cz/index.php?category_id=134 Objímam

"African Baby Carrier je ergonomicky tvarovaný tak, aby bol pohodlný pre nosiacu osobu aj pre nosené dieťa. Má atraktívny moderný vzhľad a je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. S týmto nosičom budete môcť nosiť svoje dieťa dlho a pohodlne. Určite oceníte širokú paletu farebných kombinácií.

Používanie:

Nosič sa dá používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Novorodencov odporúčame vkladať do nosiča v polohe „v klbku“ so skrčenými nožičkami a použiť kapucňu na pridržanie hlavičky. Väčšie deti si užívajú nosenie na chrbte – ako živý ruksak :)

Nosnosť:

Podľa mojich skúseností sa dajú v nosiči pohodlne nosiť deti s hmotnosťou aj 15-20 kg, čiže do 3 až 5 ročné. Samotný nosič má ale väčšiu nosnosť.
Zdravé odľahčenie

Ergonomický nosič African Baby Carrier má polstrovaný bedrový pás, ktorý výborne rozkladá váhu. Mäkko polstrované sú aj ramenné popruhy, vďaka ktorým je nosenie veľmi pohodlné. S dieťatkom v nosiči zvládnete väčšinu domácich prác, prechádzky po meste, nevyhnutné návštevy lekára a úradov, ale i dlhé výlety do prírody. Rýchlo sa stane Vašim nerozlučným spoločníkom doma aj na cestách.
Dokonale praktický

Bedrový pás a ramenné popruhy sa prispôsobia drobným mamičkám aj vysokým oteckom.

Veľmi praktické je zabezpečenie hlavičky spiaceho dieťaťa. Kapucňa je odnímateľná, je z príjemného materiálu a je dostatočne priestranná aj pre väčšie batoľatá. Manipulácia s ňou je jednoduchá aj pri nosení na chrbte. Kapucňa má dlhé pásy, ktoré sa k ramenným popruhom pripínajú prevliekaním cez očko a zaistením pomocou suchého zipsu.
Pohodlie nadovšetko

Kladieme veľký dôraz na pohodlie noseného dieťaťa i Vás, milí rodičia. Chrbtová časť nosiča je mierne tvarovaná a medzi nožičkami dostatočne široká tak, aby bolo dieťa pri nosení v správnej polohe – kolená vyššie ako bedrá, podsadený zadoček a mierne zaguľatený chrbátik. Polstrovanie sa nachádza aj tam, kde nožičky prevísajú von. Chrbtová časť je dostatočne vysoká aj pre nosenie väčších detičiek, tie najmenšie dokonale schová a podoprie. Nosič je skladný a váži asi 5OO g. Keď ho práve nepotrebujete, dá sa zložiť a zaberie len málo miesta. Nosič African Baby Carrier sa dodáva v látkovom vrecku s obrázkovým návodom.
Jednoducho a rýchlo

Manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá, dieťa do neho nemusíte nijako vkladať. Stačí si ho zapnúť v páse, zodvihnúť dieťa do náručia, priložiť mu na chrbátik nosič, navliecť si ramenné popruhy, zapnúť jednu sponu, jednoduchým pohybom dotiahnuť a môžete vyraziť.
Ošetrovanie

African Baby Carrier je čisto africký produkt. Je vyrobený z najjemnejšej a najkvalitnejšej bavlny, perieme ho v práčke na šetrnom programe 30 stupňov. Žmýkať na nízkych otáčkach. Nesušiť v sušičke. Pri praní zapnúť spony.

Áno Foto aj článok z www.abcdeti.skSrdce Objímam Srdce

Poslať nový komentár

Smajlíci
:-)(giggle):-D(rofl);-):-P:-*(blush):-|:-(;-(:-OB-](clap)(y)(heart)(brokenheart)(hug)(flower)(sun)(cake)(beer)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Úsmev Chichocem sa Veľký úsmev Váľam sa od smiechu po podlahe Mrkám Vyplazený jazyk Bozkávam Hambím sa Mlčím Smútok Plačem Prekvapenie Pohoda Tlieskam Áno Srdce Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko Torta Pivo
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Textové smajlíky budú nahradené obrázkovými.
  • K textu môžete pridať obrázok.

Viac informácií o možnostiach formátovaniaAutorské práva vyhradené

Vzťahujú sa na vlastné články, hodvábne výrobky a výtvarné diela z iných materiálov.