Decoupage - servítková technika, tvorivé dielne

Tešíme sa na vás pri stretnutiach so servítkovou technikou. Pripravte sa na horu farieb, štetcov, hubiek, servítok, papierov, stužtičiek a najmä fantázie.

Môžme si vyskúšať jednoduché techniky pre deti, zložitejšie s tieňovaním a krakelovaním pre mamičky, či pridáme aj niečo navyše.

ZAujímavé postupy s Fondo Fantasy či 2 krokovým krakelmi či praskajúcimi pastami uspokoja aj náročnejších. A tí najšikovnejší môžu prejsť potom na vyššie levely do Očovej a Magic HObby. :)

Ozdobiť si môžeme fľašky, keramiku, sklené taniere, misky, drevené či papierové krabice, krabičky či výrobky priamo určené na decoupage - drevené šperkovnice, tácky, polystyrénové gule, zvonce - popozerajte si obrázky, premyslite si čo by ste chceli robiť a dohodneme si stretnutie.

Väčšinou stojí dielňa 3-4 hodiny okolo 20-25 EUR, podľa náročnosti techniky a materiálu. Pre detičky jednoduchšie lepenie servítok - 10 EUR.

Poslať nový komentár

Smajlíci
:-)(giggle):-D(rofl);-):-P:-*(blush):-|:-(;-(:-OB-](clap)(y)(heart)(brokenheart)(hug)(flower)(sun)(cake)(beer)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Úsmev Chichocem sa Veľký úsmev Váľam sa od smiechu po podlahe Mrkám Vyplazený jazyk Bozkávam Hambím sa Mlčím Smútok Plačem Prekvapenie Pohoda Tlieskam Áno Srdce Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko Torta Pivo
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Textové smajlíky budú nahradené obrázkovými.
  • K textu môžete pridať obrázok.

Viac informácií o možnostiach formátovaniaAutorské práva vyhradené

Vzťahujú sa na vlastné články, hodvábne výrobky a výtvarné diela z iných materiálov.